Cisza tego, czego nie chcemy usłyszeć

Serdecznie zapraszamy na wykład performatywny pt. Cisza tego, czego nie chcemy usłyszeć, który poprowadzi prof. Salomé Voegelin - artystka, pisarka, badaczka dźwięku, wykładowczyni London College of Communication, University of the Arts London.

Prof. Voegelin jest autorką takich książek jak: "Listening to Noise and Silence", "Sonic Possible Worlds", "The Political Possibility of Sound" oraz "Uncurating Sound: Knowledge with Voice and Hands.  W latach 2014-2022 współtworzyła z Markiem Peterem Wrightem projekt PoL, Points of Listening – serię wydarzeń, które angażowały społeczne słuchanie i tworzenie dźwięku w odniesieniu do aktualnych problemów, takich jak różnorodność słuchu, pedagogika dźwiękowa, opieka, ekologia, płeć i technologia.

Wykład odbędzie się 1 czerwca 2023 r., o godz. 18:00 w Domu Utopii os. Szkolne 26A.

Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Bieszczady

Jubileuszowe Spotkania Muzealników